23 Ocak 2022

Türk Telekom’un “İnternet Evleri” Yaz Tatilinde Ücretsiz İnternet İmkanı Sunuyor

ÜCRETSİZ İNTERNET


Bu yeni öğrendiğim ve evinden internete giremeyen kadınlar için çok faydalı bulduğum bir çalışma.
Türk Telekom, 81 ildeki toplam 937 “İnternet Evleri”nde (evet yanlış duymadınız ben de şaşırdım), yaklaşık 19.000 bilgisayar ile yaz tatilinde ücretsiz internet ve bilgisayar olanağı sağlıyor.

Sadece Doğu Anadolu Bölgesinde 106 İnternet Evi ile 3000 kişiye bilgisayar ve internet hizmeti sunan Türk Telekom’un internet evleri, tüm halka açık ve ücretsiz olarak hizmet veriyor.Toplamda günlük 40.000 kişinin faydalandığı internet evlerini kullananlar ise en çok öğrenciler ve ev hanımlarıymış. Bu gelişme beni gerçekten sevindirdi, gittikçe daha çok kadın internet kullanıyor ve imkanlarını fark etmeye başlıyor. Yaz ayları bitimine kadar devam edecek olan bu projeden yararlanmak isteyenler bulundukları bölgedeki internet evinin yerini Türk Telekom Müdürlüklerine giderek öğrenebilirler.

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*