23 Mayıs 2022

Bursa TOSYÖV Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 6 OCAK 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Bursa TOSYÖV (Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı), Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve KOSGEB işbirliğiyşe, kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları için, 6 Ocak- 4 Şubat 2011 tarihleri arasında, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi programı düzenliyor.

Eğitim sonunda başarılı olan girişimci adayları, daha sonra kendi işlerini kurmaları halinde KOSGEB’in 27.000TL.lik hibe ve teminat gösterdikleri takdirde 70.000TL.lik sıfır faizli ve 2 yıl sonra geri ödemesi başlayan Yeni Girişimci Desteği Kredisine başvurma hakkını kazanacaklar.

Kendi işini kurmak isteyen ve uygulanabilir bir iş fikri olan, üniversite öğrencileri dahil tüm girişimci adayları, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne başvurabilir.

Kontenjan: 30 Kişi. Kursa katılacak girişimci adayları, başvuru formları ve mülakat sonuçlarına göre değerlendirilip seçilecek.

Son Başvuru Tarihi: 28 Aralık 2010

Mülakat Tarihi: 30 Aralık 2010

Bursa TOSYÖV Girişimcilik Eğitimi Başvurusu İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Pervin Karaçam = (224) 211 10 90 – 211 10 92

E-Posta: info@tosyovbursa.org

Web: www.tosyovbursa.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*