18 Ocak 2022

Bursa Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi MAYIS 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Bursa Osmangazi Belediyesi, KOSGEB işbirliğiyle düzenlediği ve sadece Osmangazi’de ikamet edenlerin başvurabileceği Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne başvuruları, gelen taleplerin yoğunluğu üzerine Yıldırım ve Nilüfer bölgelerini de içine alacak şekilde genişletti. Böylece Osmangazi’deki girişimcilik eğtiimine Nilüfer ve Yıldırım’da ikamet eden girişimci adayları da başvurabilecek. Ama girişimcilik eğitimlerini bitirenlerin işyerlerini Osmangazi Belediyesi sınırları içerisinde açmaları şartı geçerliliğini koruyor.

Girişimci ruhuna sahip ve bir iş fikri olan, eğitim şartlarına uygun tüm kadın ve erkek girişimci adayları Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine başvurabilir. Kursu başarıyla bitiren ve kurs bitiminde kendi işini kuran girişimciler ise; KOSGEB’in 27.000TL.lik hibe ve teminat gösterebilenler ise 70.000TL.lik fazisiz kredisini kapsayan Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkını kazanacak.

Girişimcilik Kursuna Son Başvuru Tarihi: 22 Nisan 2011

Eğitim Tarihleri: 9 Mayıs- 11 Haziran 2011

Kursa başvurmak isteyen  girişimci adayları, Osmangazi Belediyesi’ne şahsen veya internet sitesi üzerinden online yapabilirler.

Osmangazi Belediyesi

Adres:Santral Garaj Mh. Ulubatlı Hasan Blv. No:6 Osmangazi/ BURSA

Telefon: (224) 444 16 01 – 270 70 00

www.osmangazi.bel.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*