23 Mayıs 2022

British Council 2011 Yılın Genç Yayın Girişimcisi Yarışması

Britanya’ya gitmek için hazır mısınız?

British Council tarafından düzenlenen Yılın Genç Yayın Girişimcisi Yarışması kazananları Londra’ya uçuyor!

 Jüri üyeliğini Emrah Özpirinççi (Türkiye Yayıncılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Oxford Yayınları Genel Müdürü), Filiz Aygündüz (Milliyet Gazetesi Kültür&Sanat Bölümü Müdürü), Hakan Günday (Yazar), Henry Volans (Dijital Yayıncılık Direktörü, Faber) ve Nermin Mollaoğlu’nun (General Müdür, Kalem Ajans  ve ITEF İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali ) yapacağı Yılın Genç Yayın Girişimcisi Yarışması için başvurular başladı.

Nasıl Katılabilirim?

Çalıştığı alanda liderlik iddiası olan ve girişimcilik ruhu taşıyan, 21 – 40 yaşları arasında, yayıncılık sektöründe tecrübe sahibi genç girişimcilerin katılımına açık.

Yarışmaya katılmak için, 28 Ekim 2011 tarihine kadar www.britishcouncil.org.tr  sayfasında Genç Yayın Girişimcisi Yarışması ile ilgili bilgileri okuyarak, başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Ne kazanacağım?

Bu sefer ilk defa olarak bir değil, iki kazanan isim olacak ve kazananlar Britanya’da gerçekleşecek sektör turuna katılacak ve Londra Kitap Fuarı’na katılma şansı yakalayacak!

Türkiye Yayıncılar Birliği  ve Kalem Ajans  işbirliği ile ikincisi gerçekleştirilecek olan Yılın Genç Yayın Girişimcisi Yarışması’nı kazanan iki kişi Türkiye’de Yılın Genç Yayın Girişimcileri unvanını alarak Nisan 2012’de diğer ülkelerin finalistleriyle beraber Britanya’da bir haftalık sektör turuna katılacaklar. Tur kapsamında, sektörün lider isimleriyle görüşüp, tanışma ve işbirliği fırsatı bulacaklar. Tüm masrafları British Council tarafından karşılanacak bu programda, Türkiye finalistleri Britanya’nın önde gelen yayıncılarıyla tanışmanın yanı sıra Londra Kitap Fuarı’na katılarak, kendi alanlarına göre bireysel araştırma yapma şansını yakalayacaklar.

İletişim

Katılım şartları ve yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.britishcouncil.org.tr  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi facebook’tan da takip edebilirsiniz: www.facebook.com/gencyaraticigirisimciler

Sorularınız için: arts.info@britishcouncil.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*