18 Ocak 2022

Bir Başarı Hikayesi: Sevtap Ertuğrul Başar / Aktif İşsizler Topluluğu ve Bir Ücretsiz Etkinlik: Sadık Müşteri İle Güç Sizde Artık!

İŞSİZLERE İŞ BULMA SEMİNERİ

2008 yılının Ocak ayında, eski adı Çember.Net yeni adıyla XING forumlarına göz gezdirirken ilginç bir başlık gözüme çarpmıştı: Aktif İşsizler Topluluğu.

Sevtap Ertuğrul Başar’a ait yazıda özetle, işsizlik sürecini kaliteli ve verimli geçirmek adına ve kişisel gelişim süreçlerinden mahrum kalmadan yola devam etmemiz gerektiğini, işsizken de değerli biri olduğumuzu, bu dönemi anlamlı kılmak ve aktif bir yaşama devam etmek için güçlerimizi birleştirmemizi bize hatırlatıyordu.

Dün  XING forumlarında ücretsiz etkinlikleriyle igili duyurularını gördüm ve uzun aradan sonra sitelerini incelediğimde hem şaşırdım hem de çok sevindim. Sevtap Hanım başarmıştı, aktif bir kadın girişimci olarak yapmak istediklerini söylediklerini yapmıştı, bence kendisiyle gurur duymamızı ve tebriklerimizi sonuna kadar hak ediyor.


Aktif İşsizler Topluluğu’nun sitesi oldukça güzel ve fonksiyonel olmuş, içeriği daha verimli kullanabilmek adına üyelik sistemi de oluşturmuşlar ve iş hayatıyla ilgili dolaylı ya da doğrudan sahip oldukları her türlü bilgi ve desteği paylaşmaya çalışıyorlar.

5 Haziran 2010 günü de, 13.00-14.30 saatleri arasında, detaylarını aşağıya eklediğim, “Müşteri Sadakati Oluşturma ve Sürdürülebilirliği” üzerine ücretsiz bir seminer etkinliği düzenlemişler: “SADIK MÜŞTERİ İLE GÜÇ SİZDE ARTIK!” .

Konuşmacı: Bircan Topkar

Yer: IFMC Lokali. İstiklal Caddesi. Ayhan Işık Sokak. No:6 Kat:3 Taksim-Beyoğlu İSTANBUL

*Katılmak isteyenlerin, en geç 4 Haziran 2010 Cuma akşamına kadar, isimve soyisimlerini ait@aktifissizler.org adresine ulaştırmaları gerekmektedir.

AİT ForumYazısı : http://goly.in/3ra

AİT Web: www.aktifissizler.org

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*