26 Eylül 2022

Ahiler Kalkınma Ajansı Nevşehir ve Aksaray Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri – ŞUBAT 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Ahiler Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliğiyle, Nevşehir ve Aksaray’da ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenecek.

 

Nevşehir’deki Uygulamalı Girişimcilik eğitimi 14 Şubat 2011’de başlıyor. Aksaray’da gerçekleşecek girişimcilik eğitiminin tarihi ise başvurulardan sonra belirlenecek ve katılımcılara bildirilecek.

Girişimcilik kurslarını başarıyla bitiren adaylar, daha sonra kendi işyerlerini kurmaları halinde KOSGEB’in 27.000TL.lik hibe ve teminat gösterebilirlerse 70.000TL.lik %o faizli-2 yıl sonra geri ödemesi başlayan Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanıyor olacaklar.

Nevşehir ve Aksaray’daki girişimcilik kurslarına katılmak isteyenlerin, bulundukları ildeki ticaret ve sanayi odasına şahsen başvurmaları gerekiyor. Aşağıdaki web adreslerinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ahiler Kalkınma Ajansı: www.ahi-ka.org.tr

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası: www.ntso.org.tr

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası: www.aksaraytso.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*