09 Ağustos 2022

Adana Tisva, İş Kurmak İsteyen Kadınların Mikrokredi Başvurularını Bekliyor

TİSVA Adana Mikrokredi Şubesi Kredi Başvuruları

TİSVA(Türkiye İsrafı Önleme Vakfı), Kadın Girişimciliğini Destekleme projesi kapsamında, girişimcilik eğitimi alan kadınlara 700TL.ye kadar kredi sağlıyor. Onun dışında dar gelirli olan ama kendi işini kurmak isteyen kadınlar içinde teminat ya da kefil istemeden mikro kredi veriyor.

Adana’da mikro kredi başvuru yapmak isteyen ve aynı mahallede oturmak kaydıyla bir araya gelen kadınlar; oluşturdukları 5 kişilik bir grup halinde başvuruda bulunabiliyorlar.

TİSVA Adana Mikrokredi Şubesi

Telefon: (322) 458 44 33

www.israf.org

Adana’da %70’e varan fırsatlar!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: Adana Tisva, İş Kurmak İsteyen Kadınların Mikrokredi Başvurularını Bekliyor

  1. merhaba öncelik ile şehrin idarecilerine ve aziz milletine dir hitabım.
    tisva ile aranızda yapılan protokolünüzde;
    1- yoksullara (yoksul) kefilsiz, teminatsız, ipoteksiz kredi dağıtılacağı yazılmıyormu, oradan kredi alanların kaç tanesi YOKSUL kreiterlerinde.
    2- gerçek yoksul kişi müracaat ettiğinde örneğin tarla ekimi için kredi aldı 1.000 tl. daha tarlasını ekmeden biçmeden, nasıl olur da kredi alma tarihinden bir hafta sonra ilk taksidi başlar bunun mantığı nedir.
    3- krediyi banka yolu ile verip tahsilatınıda banka yolu ile neden yapılmıyor?

  2. slm.adana dan,fizksel engeli bayanım.kredi nasıl alabilirim.nereye müracat etmem lazım.?yardımcı olursanız sevinirim.?

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*