28 Nisan 2017

Sufle City Bayilikler Veriyor

Sufle City bayilik franchise ücreti ve koşulları

Sufle City bayilikler veriyor, bayilik tanıtımları ise oldukça iddialı…

“Bi tadarsan vazgeçemezsin…”

SUFLE CITY markamızla yaptığımız uzun süren çalışmalar sonucu,çok özel formülünü, sufle‘nin doğduğu ülke Fransa’dan getirdik.Şimdiye  kadar tattığınız, bütün sufleleri unutturacak ve müptelası kılacak bu lezzeti sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaşığı batırdığınızda, ortaya çıkan tarifi imkansız akışkan çikolatası ve kabarmış keki ile tadına doyamayacağınız muhteşem bir lezzet. İlk kaşığı tattıktan sonra ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Siz de bu lezzetin keyfini çıkarın ve SUFLE CITY aşkına hazır olun.

sufle-city-tatlı-bayilik-franchise-franchising

PİYASADAKİ  ÜRÜNLERDEN ÇOK AMA ÇOK FARKLI LEZZETTE …ÜRÜNÜMÜZÜN REÇETESİNİ AVRUPA’DAN GETİRDİK.

SİZİ FARKLI KILACAK ÜRÜNÜNÜZ… VE MUAZZAM BİR TÜKETİM KAPASİTESİ BULUNMAKTA. ÖZELLİKLE 18-40 YAŞ ARASI KESİM BU LEZZETİN MÜPTELASI OLACAK.

SİZDE BU KARLI SEKTÖRE, TEK KURUŞ YATIRIM BEDELİ ÖDEMEDEN GİREBİLİRSİNİZ. SİZ SADECE BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDE SATIŞ PAZARLAMA SİSTEMİNİZİ KURACAKSINIZ. BU LEZİZ VE KALİTELİ ÜRÜNÜ SATACAKSINIZ. BAYİMİZ OLACAKSINIZ. HER ŞEHİR İÇİN 1 ADET BAYİLİK-FRANCHISE  VERİLECEKTİR.

BAYİLİK KAR ORANLARININ 20-25 % OLDUĞU BU ORTAMDA, KENDİ ÜRETİM FİYATLARIMIZDAN FERAGAT EDEREK, BAYİLERİMİZE ORTALAMA 50% LİK BİR KAR PAYI BIRAKIYORUZ. YAKLAŞIK BİR AYDA 3 ŞEHRİMİZ DOLMUŞTUR. İSTANBUL ANADOLU YAKASI – BALIKESİR-ÇANAKKALE BAYİLİKLERİMİZ VERİLMİŞTİR. SİZ DE KAZANÇLI YATIRIMI KAÇIRMAMAK VE PİŞMAN OLMAMAK İÇİN ACELE EDİN. DİĞER İLLER İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

sufle-city-tatlı-bayilik-franchise-franchising-şartları-iletişim-bilgileri

 

DETAYLI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

www.suflecity.com

BAYİLİK YETKİLİSİ: 0532 4074460

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*