23 Mayıs 2022

Spagetti Ice Cream Stand Franchise ve Bayilikler Veriyor

Spagetti Ice Cream bayilik franchising ücreti ve koşulları

15 Mayıs 2011 yılında kurulmuş olan Spagetti Ice Cream,Türkiye’de dondurma sektörünün sunumda en farklı ve en karlı markasıdır.

İtalyan Manheimm tarafından bulunmuş Spagetti Ice Cream, başta Almanya olmak üzere yaygınlaşmaya başlamış, dondurmanın farklı sunumu sayesinde festivallerin en gözde standları olmuştur.

Vanilyalı dondurmanın spagetti çubukları gibi preslenmesi, domates sosu görüntüsü için çilek yada frambuaz sosu, parmesan rendesi için beyaz çikolata veya hindistan cevizi ile yapılan sunumda estetik, eğlenceli bir üründür.

spagetti-ice-cream-dondurma-franchise-franchising-bayilikSpagetti Ice Cream, 2011 yılından bu yana Fethiye, Marmaris gibi tatil yörelerinin yanısıra İstanbul’da muhtelif nezih semtlerde kurduğu standları ile yaygınlaşmış ve gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda yerini almıştır.

Siz de Spagetti Ice Cream (Spagetti Dondurma) Stand Franchise veya bayilik almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz. Ayrıca Cup to Go Standımızla birlikte 12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında, Bayim Olur Musun 2013 Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında bizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Spagetti Ice Cream Bayilik Franchise İletişim

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi. Mimoza Sokak. Mimoza Apt. Kat:1. Daire:8. Eyüp-İSTANBUL

Telefon: (212) 322 61 66 – (532) 267 87 92

Web: www.spagettiicecream.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*