20 Mayıs 2022

Franchise/Bayilik: Takıştır Bijuteri

Takıştır Bijuteri FRANCHİSE BAYİLİK ALMAK İSTEYENLER İÇİN ÜCRETİ VE ŞARTLARI

Türkiye’nin en büyük takı ve aksesuar firması Takıştır Bijuteri, Türkiye genelinde, ayrıca Avrupa ve Rusya’da  franchise veriyor. Takıştır Bijuteri, aynı zamanda Türkiye’de franchising veren tek yerli bijuteri firması olma özelliğini de koruyor. Ürün yelpazesi ise her türlü takı, kolye, bileklik, saat, açık parfüm ve lüks tüketim ürünlerinden oluşuyor. Franchising rakamlarını minimize ettiğini ileten Takıştır Bijuteri, bayilerine küçük sermaye ve yüksek kar marjı ile iş kurma imkanını sağladıklarını belirtiyor. 

Firmaya ait 8 adet işletme ve 65 adet bağlı franchise var ve şu anda toplam 150 kişiye istihdam sağlanıyor. Takıştır Bijuteri’nin 2009 bayi hedefi ise 81.

Girişim için gerekli Franchise bütçesi 30.000 TL., ortalama kar oranı ise %100 olarak belirtilmiş. Başlangıç ve kullanım bedeli almıyorlar ayrıca kardan da pay talep etmiyorlar. Yer seçiminde yardımcı oluyorlar, ayrıca personel eğitimi, proje ve pazarlama desteği de veriyorlar.

Takıştır Bijuteri’nin franchising ile ilgili iletişim bilgileri ise:

Franchising Destek Hattı                               : 0 380 524 47 47

Franchising Danışmanı Celal Uzunoğlu   : 0 532 496 09 18

Web: www.takistir.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Franchise/Bayilik: Takıştır Bijuteri

  1. Çok güzel ürünleriniz var, franchise almak isteyenler için ücreti kolaylaştırıcı ödeme koşullarınız var mı

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*