23 Mayıs 2022

Franchise : Flormar Kozmetik Kiosk’ları

Flormar Kozmetik AVM Satış Kioskları İçin Franchise Veriyor

Flormar, Satış Kioskları için franchise veriyor. Türk kadınının da yakından tanıdığı ve 1972 yılından beri piyasada faaliyet gösteren köklü bir kozmetik firması olan Flormar, Türkiye genelinde alışveriş merkezlerinde konumlandırılacak kioskları için franchise veriyor. Şu an için 4 adet franchise’ı bulunan Flormar’ın  vermeyi düşündüğü franchise sayısı 100.

Flormar Franchise başlangıç bedeli olarak 25.000TL, yatırım bütçesi olarak ise 20.000TL.istiyor. Proje, pazarlama ve personel eğitim desteği veriyorlar. Diğer detaylar için kendileriyle iletişim kurmanızı öneriyorlar.

İletişim : http://www.flormar.com/tr/

Kiosk: Bilişim-bilgi alanlarında( kurumsal bilgi ekranları), hizmet sektöründe(gazete,dergi,  atm) ya da direk satış sektöründe( bijuteri, kozmetik, cd, kahve, kuruyemiş vb…) kullanılmak üzere; cadde, sokak,kantin ya da alışveriş merkezlerinde etrafı açık,yarı açık ya da kapalı olabilen  yapılardır. Direk satış için kullanılanlar diğerlerine ve markalarına göre genellikle daha dekoratif ve mini bir dükkanı andıran şekilde tasarlanmıştır.Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

8 Yorum: Franchise : Flormar Kozmetik Kiosk’ları

  1. Merhaba bız kocaelı ızmıtte bayılık acmak ıstıyoruz gerı donus yaparsanız sevınırım kolay gelsın

  2. Merhaba,
    Düzce’de yaklaşık 22 yıl bayan giyim mağaza işletmeciliği yaptım. Artık bu işten sıkıldım ve daha zevkle yapabilmeyi düşündüğüm flormar bayii açmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi çalışmalar…

  3. merhaba istanbul arnavutköyde flormarın bayiligini alıp satış yamak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*