16 Mayıs 2022

DESA Deri Yeni Bayiler Arıyor

desa deri bayilik franchising ücreti ve şartları

DESA olarak ailemize, heyecanımızı paylaşacak “BAYİLER” arıyoruz.

1972′de İstanbul’da başlayan maceramız her geçen gün ileriye taşıdığımız kalite ve estetik anlayışımızla devam ediyor. Dericilik sektörünün öncü markası olarak, moda dünyasına da yenilikler katıyor, İngiltere, ABD ve diğer Avrupa ülkelerinin yanısıra Türkiye’nin dört bir yanındaki moda tutkunlarıyla 26 ilde bulunan 80 mağazamızda buluşuyoruz.

DESA olarak ailemize gücümüzü ve heyecanımızı paylaşarak arttıracağımız yeni girişimciler arıyoruz. Ailemize katılmak ister misiniz?

DESA Deri Bayilik Verilen iller: Adıyaman, Ağrı, Amasya, Artvin, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Isparta, Kars, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce.

Bayilik Başvurusu İçin E-Posta:  adaybayi@desa.com.tr

DESA Web: www.desa.com.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*