22 Ekim 2021
CAKA Dekoratif Cam Radyatör (Cam Kalorifer) Bayilikleri Veriyor

caka cam radyatör bayilik ücreti ve şartları

caka-resimli-cam-kalorifer-peteği-radyatör-bayilik-franchise-franchising

CAKA, dekoratif Cam Radyatör(Cam Kalorifer Petekleri) bayilikleri veriyor.

CAKA Hakkında

CAKA Isı Teknolojileri , “CAKA Cam Kalorifer” markası ile birlikte 4.5 yıllık bir Ar-Ge çalışmasının 2011 yılında kurulmuş halidir. 1200 m2. üretim alanı , 480m2. Ar-Ge tesisi ile hizmetlerine devam eden İstanbul Maltepe merkezli, gelişmeye öncelik veren bir mühendislik firması olan CAKA, bugün tüm dünyada ısınma sektöründe değişiklik sağlamayı hedef edinmiş vizyona sahiptir.

CAKA Ailesi

CAKA, şu an tüm Türkiye çapında başta İstanbul olmak üzere belli ilçelerde satış noktalarını oluşturmuş ve Ege, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Akdeniz, Marmara bölge distribütörlükleriyle CAKA markasının satışını bayileriyle beraber sağlamaktadır.

CAKA ailesini büyütmek için satış noktalarımızı tüm Türkiye çapında artırma hedefindeyiz.Bulunduğunuz bölgeye ait distribütörlerimizi inceleyiniz.

Neden CAKA?

*Çevre dostu,

* Tasarruflu,

* Hijyenik,

* Dekoratif,

* Sessiz,

*Darbeye dayanıklı

CAKA, kullanımında doğaya yararlı ürünler ortaya çıkartmak için çalışan bir firmadır.

Doğa dostu CAKA Cam Radyatörler’in %80′i sağlıklı camdan üretilmektedir. Bu nedenle çağımızın en büyük problemlerinden biri olan küresel ısınma faktörü de göz önüne alındığında CAKA’nın yüksek oranda doğal malzemeden üretilmesi ve büyük oranda geri dönüşülebilir malzeme olması önemli bir özelliktir.

CAKA’nın içeriğinde hiçbir toksin, radyoaktir ve kanserojen madde bulunmamaktadır.Yaşadığınız ortamlarda çok daha sağlıklı nefes alabilirsiniz. Yüzeyindeki gözeneksiz yapısı sayesinde bakteri barındırmaz. Hastane ve hasta odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Temizliği kolaydır. Avrupa Birliği ülkelerinin lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma teşviği gelecekte ülkemizde de konut ve ofis uygulamalarında cam standartlarının lamine cama dönüşeceğinin habercisidir.

CAKA Bayilik İletişim:

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:84/C. Maltepe-İSTANBUL

Telefon: (216) 352 72 22 – 352 72 23

Web: www.cakatek.com

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: CAKA Dekoratif Cam Radyatör (Cam Kalorifer) Bayilikleri Veriyor

  1. Mrb.Adıyaman’da bayilik almak istiyorum şartlarının öğrenebilir miyim.teşekkürler

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*

 
Translate »